Sākums > smalkās kaites > septembris? rudens? apātija?

septembris? rudens? apātija?

augusts 23, 2009 Komentēt Go to comments

Kas iemācīji man…vārdus kā vilnas diedziņus tīt? [ap pirkstiem]…kas pierunājis pilnas kabatas saules, kad puse pasaules otru pusi sapnī redz?

Pasakiet, lūdzu, ko tagad darīt ar vasaras siltumu? Pareizāk sakot, ko darīt bez tā…varbūt vajadzēja laiski gulēt smiltīs un skatīties debesīs, kamēr es izsiltu visa…līdz kauliem. Kļūta maiga un plastiska. Nebija tā…tagad ir vienkārši auksti. Ledaino plaukstu sezonu pasludinu par atklātu. Aizmiegu pati sev blakus un pamostos tieši tāpat…neviens netur kūstošas oglītes tumsā. Priekš manis.

Atgriešanās pie valsts siles…pieskaros negribot…kāpēc man būtu jārij tās akadēmiskās samazgas? Sanāk, sanāk, kas samaksājuši [c] un ne tikai tie…sanāk visi, kas galu galā vēlas saņemt vāciņus ar ģerboni un grādu…[Labprātāk saņemtu citus grādus. Siltuma vai alkohola. Vienalga. Efekts ir praktiski identisks.]

Iziet ārā? Tāpēc būtu jāaiztur elpa, varbūt pat uz pāris stundām…kaut kāds riebīgs tas neuzsildītais skābeklis, kaut kāds nepatīkami smakojošs sabiedriskais transports…apātiska neko negribēšana un nekā nedarīšana, pienākumu un solījumu atlikšana в долгий ящик … jā, es to izdarīju, nē, es to neizdarīju, bet tūlīt izdarīšu…haš! neko es nedarīšu!!! Pat, ja fiziski taps paveikts, tad iekšēji, ziniet, es tam darbam pat nebūšu pieskārusies… „ielikt sevi” procesā un lietās man nav ne vēlēšanās ne varēšanās…

Un Jums? Kāds Jums ir attaisnojums tam, ka es joprojām čakarēju šo pasauli…šo apvazāto mauku, kas atdodas visiem uzreiz un ļoti apvainojas, ja to neiekāro? Kaut gan…nevajag…izdomāt attaisnojumus manā vietā…izdomājiet labāk savā…Vai Jums tiešām tā patīk [pasaule]? Netīra un bezgaumīgi uzkrāsota… Vai Jūs viņu patiešām GRIBAT? Vai arī tikai izpildāt savu pienākumu…?

Я знаю: ты теперь не спишь…Ты дышишь и не дышышь.(c)

Advertisements
Kategorijassmalkās kaites
  1. Septembris 22, 2016 plkst. 1:08 pēcpusdienā

    Rudens depresija vēl pietrūkst !

  2. jūnijs 2, 2018 plkst. 2:35 pēcpusdienā

    Vienmēr pie visa vainīgi laikapstākļi :D

  1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: